Neprehliadnite našu fotogalériu ...
Pyžamová párty v ŠKD
Pátranie po predkoch – Poznaj vlastnú minulosť
Žiaci našej školy sa už po piatykrát zapojili do celoslovenskej historickej súťaže „Pátranie po predkoch – Poznaj vlastnú minulosť“.
Áčkari prezentujú ročníkové práce a projekty – 5.A
Šťastie je krásna vec
Naši žiaci dňa 27.6.2011 boli účastníkmi záverečneho koncertu študentov Súkromného gymnázia Dezidera Kardoša v Topoľčanoch.
Poznáme nového držiteľa titulu “Kráľ čítania 2011“
Dňa 23. júna 2011 sa školská knižnica stala dejiskom slávnostnej korunovácie.
Deviataci sa opäť lúčili aj venčekom
Posledné dni školského roka si deviataci uvedomujú, že sa končí jedna etapa ich života. Na našej škole sa však v posledných rokoch takmer pravidelne lúčia vo veľkom štýle.
Piataci objavujú Zambiu
Dňa 22. júna 2011 žiaci 5.A triedy navštívili Tribečské múzeum v Topoľčanoch.
Tanečný maratón 2011
Škola v prírode - Čaradice
Áčkari prezentujú ročníkové práce a projekty – 6.A
Prvý ročník športovej olympiády
Naši žiaci ocenení 29-krát
V pondelok 13. júna 2011 sa konalo ocenenie žiakov topoľčianskeho okresu za úspechy v predmetových olympiádach a súťažiach.
Habakuky
Literárno-výtvarná súťaž Zlaty Dônčovej
Slávnostné vyhodnotenie a vernisáž VII. ročníka Literárno-výtvarnej súťaže Zlaty Dônčovej.
Boli sme na zápase Slovensko – Andorra
Dňa 4. júna 2011 sa výber žiakov druhého stupňa našej školy zúčastnil kvalifikačného futbalového zápasu na ME 2012 Slovensko – Andorra.