Neprehliadnite našu fotogalériu ...
Deň učiteľov – MsÚ Topoľčany
Z rozprávky do rozprávky
O nezabudnuteľných rozprávkach sme sa 24. marca 2011 v školskej knižnici zhovárali s našimi druhákmi v rámci podujatia Z rozprávky do rozprávky.
Na farme i v džungli
Našim tretiakom pribudol v tomto školskom roku do rozvrhu hodín nový predmet - angličtina.
Známe – neznáme Maroko
Dňa 23. marca 2011 žiaci 5.A triedy navštívili Tribečské múzeum v Topoľčanoch.
Ďalšie úspechy našich recitátorov
Ani jeden zo siedmich recitátorov sa nevrátil zo súťaže bez diplomu.
Kto je kto v rozprávkach Pavla Dobšinského
O knihe sa hovorí, že je najlepší priateľ človeka. Je malá, praktická, dovoľuje nám na chvíľu odpútať sa od každodenných starostí a snívať.
Fyzikálna olympiáda – obvodné kolo
Dňa 16. marca 2011 sa v ZŠ Škultétyho v Topoľčanoch konalo obvodné kolo fyzikálnej olympiády.
Karneval v ŠKD
Dve krajské víťazstvá Denisa Karabu
Denis Karaba, žiak 9.B triedy, zvíťazil v dvoch disciplínach na Majstrovstvách Nitrianskeho kraja v plávaní.
Vesmír našimi očami
Aj tento školský rok sa naši žiaci zapojili do výtvarnej súťaže Vesmír očami detí.
Hádzanárky druhé v okrese Topoľčany
Hádzanári majstrami okresu Topoľčany
HK– recitátori 1. kategórie
V našej škole sa začal 57. ročník Hviezdoslavovho Kubína, najstaršej a najprestížnejšej súťaže v oblasti umeleckého prednesu.
HK– recitátori 2. a 3. kategórie
V stredu a vo štvrtok – 2. a 3. marca 2011 sa priestory našej školy znova ozývali umeleckým slovom.