Neprehliadnite našu fotogalériu ...
Šaliansky Maťko – I. kategória
U nás sa školské kolo 18. ročníka tejto postupovej súťaže uskutočnilo v dňoch 15. a 16. decembra 2010.
Šaliansky Maťko – II. kategória
Súťažiaci všetkých troch kategórií veľmi pekne recitovali, ich výkony boli vynikajúce a niekedy aj dosť vyrovnané.
Šaliansky Maťko – III. kategória
Skúsení recitátori III. kategórie majú svoje kvality.
Medovníčky na vianočnú besiedku
Príjemnú predvianočnú atmosféru pripravili pani vychovávateľky pre svoje oddelenia ŠKD v priestoroch školskej kuchynky.
Luskáčik I
Zábery z baletu Luskáčik v SND.
Luskáčik II
Naši šiestaci a siedmaci cestovali do SND v Bratislave, aby si mohli pozrieť prekrásne baletné vystúpenie Luskáčik.
Olympiáda z anglického jazyka
V utorok 30. novembra 2010 sa uskutočnilo školské kolo olympiády z anglického jazyka.
Úspechy našich bedmintonistov v Nitrianskom kraji
Dňa 24. novembra 2010 sa uskutočnili majstrovstvá Nitrianskeho kraja v bedmintone v Šuranoch.
Šachové majstrovstvá okresu Topoľčany
Dňa 26.11.2010 sa v Centre voľného času na Gagarinovej ulici v Topoľčanoch uskutočnili majstrovstvá okresu Topoľčany v šachu.
Katarínska tvorivá dielňa
25. november – deň tradične spájaný s menom sv. Kataríny, ale i deň voňajúceho ihličia, sviečok, plný nápadov, inšpirácie, kreativity, šikovných rúk a radosti z blížiacich sa najkrajších sviatkov v roku.
IBOBOR 2010
V dňoch 8.– 11. novembra 2010 sa uskutočnil už 4. ročník celoslovenskej informatickej súťaže iBobor.
Odev dôb minulých
Odev dôb minulých – z dejín módy a odievania v 9. – 16. storočí. Takto sa volá výstava, ktorá je nainštalovaná v Tribečskom múzeu v Topoľčanoch.
Interview v 7.A
Juraj Ronec je žiakom 7.A triedy. V piatom ročníku začal písať básne a neskôr prišli i prvé úspechy.
Máme radosť z Matejovho úspechu
Matej Pavlík, žiak 6.A triedy, obsadil krásne 2. miesto na Majstrovstvách ČR beaglov (plemeno psa) v agility.
Ďalší úspech mladých technikov
Vo štvrtok 11. novembra 2010 Krajský školský úrad v Nitre a Obvodná komisia technickej olympiády v okrese Topoľčany usporiadali okresné kolo technickej olympiády.