Školský výlet do Vida Parku v Brne

Dňa 25. mája 2022 sa žiaci 5. A, 6. A, 7. A a 8. A so svojimi triednymi učiteľkami zúčastnili výletu do Brna, ktoré je zaujímavé nielen svojou históriou a architektúrou, ale v posledných rokoch je veľkým lákadlom aj zábavné vedecké centrum Vida.
Spelling Bee

Žiaci 5. ročníka sa 19. mája 2022 zúčastnili súťaže v hláskovaní na ZŠ Hollého v Topoľčanoch.
Hľadanie strateného pokladu Nitrianskeho hradu - školský výlet

18. mája 2022 sa žiaci 2. A, 3. A a 4. A vybrali na školský výlet do Nitry. Po krátkej prehliadke Svätoplukovho námestia, Pribinovho meča a okolia divadla Andreja Bagara, sa vydali hľadať stratený poklad Nitrianskeho hradu.
Turnaj škôl v minihádzanej

Dňa 20. mája 2022 sa v HK AGRO Topoľčany odohralo medziokresné kolo minihádzanej. Zápasy medzi sebou odohrali školy: ZŠ Škultétyho Topoľčany, ZŠ Tribečská Topoľčany, ZŠ Bojnice a ZŠ Šaľa.
Majstrovstvá kraja v stolnom tenise žiakov a žiačok

V dňoch 17. a 18. mája 2022 sa uskutočnili Majstrovstvá kraja v stolnom tenise. Ako prvé súťažili dievčatá, na druhí deň odohrali chlapci. Súťaž žiakov i žiačok organizovalo Gymnázium sv. Cyrila a Metoda na ulici Farská v Nitre. Žiakov i žiačky našej školy na súťaž pripravoval pán učiteľ Vozár, ktorý spolu s pani učiteľkou Nemčickou ich na súťaži aj sprevádzal.
Stretnutie pri šachovnici

V piatok 13.5.2022 sa 12 žiakov z našej školy zúčastnilo šachového turnaja s názvom Stretnutie pri šachovnici. Konal sa na Základnej škole sv. don Bosca a bol určený žiakom všetkých ročníkov základných škôl mesta Topoľčany.
Deň matiek

Druhá májová nedeľa neodmysliteľne patrí všetkým mamám.
Poteš svoju mamičku

Najkrajším darčekom pre mamu je ten vlastnoručne vyrobený. Deti z ŠKD si pre svoje mamičky vyrábali kvietky, srdiečka, pozdravy, ktoré určite potešili a dojali mamičky. P. vychovávateľky ŠKD
Roztancujme Tribečskú

30. apríla bol Medzinárodný deň tanca.
Slávik Slovenska - okresné kolo

Dňa 12. 5. 2022 sa v ZŠ s MŠ Gogoľova v Topoľčanoch uskutočnilo okresné kolo súťaže Slávik Slovenska 2022.
Milujeme Slovensko

Dňa 6. mája 2022 sa na Základnej škole J. Hollého v Topoľčanoch uskutočnil štvrtý ročník známej slovenskej súťaže Milujeme Slovensko.
Topoľčianska školská stolnotenisová liga

Dňa 6. mája 2022 sa ohohralo 2. kolo 3. ročníka súťaže Topoľčianska školská stolnotenisová liga. Hralo sa v stolnotenisovej hale v Topoľčanoch. Našu školu reprezentovalo spolu 15 žiakov, ktorých na súťaž pripravoval pán učiteľ Ladislav Vozár.
Okresné kolo 4-boj mladších žiakov a žiačok ZŠ

Dňa 4.5.2022 sa na našej škole uskutočnilo okresné kolo 4-boja žiakov a žiačok.
Pre mamičky

Milé mamičky! Nech Vám tento deň prinesie toľko šťastia a radosti, koľko lásky Vy rozdávate svojim najbližším po celý čas! Prajeme Vám krásny Deň matiek.
Kto bude nová ENGLISH STAR?

Vo štvrtok dňa 5. 5. 2022 si žiaci našej školy „zmerali sily“ v znalostiach a vedomostiach anglického jazyka. Zapojili sa do súťaže ENGLISH STAR. Svoje zručnosti z oblasti anglickej gramatiky a slovnej zásoby využili v súťažných testoch, ktoré rešpektovali jednotlivé vedomostné úrovne angličtiny. V tomto ročníku ENGLISH STAR súťažilo 153 našich žiakov od 2. až do 9. ročníka.